Nowy "TWG Kurier" już w sklepach

Czerwcowy "TWG Kurier" już w sklepach! Przypominamy, że od czerwca, z powodu likwidacji punktu sprzedaży "GS" na pasażu sklepu "Biedronka", nasz miesięcznik jest dostępny w sklepie "GS" w centrum Tworoga. Zachęcamy do lektury! 

W najnowszym wydaniu zapraszamy i gorąco zachęcamy wszystkich czytelników do przesyłania swoich zdjęć z wakacji. Pochwalcie się na łamach gazety jak spędzacie czas w towarzystwie „TWG Kuriera”! Opublikowane zdjęcia, na których widać naszą gazetę zostaną nagrodzone! Na Wasze fotografie czekamy do końca sierpnia (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

www.twg-kurier.pl

 

Półkolonie - informacje organizacyjne

Drodzy Rodzice, prosimy o doniesienie formularzy zgłoszeniowych do Gminnego Ośrodka Kultury oraz dokonanie wpłaty za półkolonie na nasze konto w terminie do piątku tj. 14 czerwca br. Opłatę za półkolonie prosimy kierować na konto instytucji:

Bank Spółdzielczy w Tworogu:
94 8466 0002 0000 2206 2000 0001

Przypominamy, że należy się zapoznać z regulaminem półkolonii:

gok-tworog.pl/gok/regulaminy

 

Attachments:
Download this file (Karta Zgłoszenia  półkolonie.docx)Karta Zgłoszenia półkolonie.docx[ ]16 kB

Ogłoszenie

2 maja (czwartek) Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy. 

Życzymy słonecznej majówki! 

Marcowy numer już w sklepach

Marcowy „TWG Kurier” już w sklepach! W numerze między innymi o pożegnaniu karnawału, berach, tłustym czwartku i babskim combrze.  Jak zawsze nie zabraknie odrobiny kultury, tym razem przeczytacie o słodkiej niespodziance upieczonej z okazji jubileuszu Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu. Odpowiadamy także na pytanie jaką historię skrywa kapliczka z Połomi. A jak wyglądają drogi gminne i powiatowe? O pozimowym pejzażu drogowym przeczytacie w „na bieżąco”.  

www.twg-kurier.pl 

 

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy w Tworogu
94 8466 0002 0000 2206 2000 0001