Wspominamy noc świętojańską

grafika podsumowanie Dni Tworogs

Tej nocy nikt nie zapomni. Pierwsza noc świętojańska nad Brzeźnicą, czyli tegoroczne Dni Tworoga upłynęły pod bezchmurnym niebem, które wieczorem zastąpiła plejada gwiazd. I to nie tylko na niebie! Na naszej scenie, po raz pierwszy po pandemicznej przerwie wystąpił legendarny zespół UNIVERSE! Zobaczcie naszą fotogalerię. Relacja jak zawsze w "TWG Kurierze".

Czytaj dalej

Piknik na kocu z "Hexami"

plakat piknik na kocu

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na kolejny piknik na kocu. W tym roku na trawniku obok Gminnego Ośrodka Kultury spotkacie beboka, boroka a nawet... hekse. Będą gry, zabawy i konkursy, a na koniec wspólny taniec "Tańcowała Hexa z mietłom". Nasz piknik odbędzie się w sobotę 19 czerwca. Zaczynamy o godz. 16. spektaklem dla najmłodszych "Ło beboku, boroku i heksie". Zabierzcie ze sobą koce! 

Finał z głową!

Tegoroczny Finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 31 stycznia. Gramy on-line! Sztab w Tworogu przygotował dla Was koncerty, które będą transmitowane na żywo. A już dziś możecie wesprzeć Fundację wrzucając grosik do e-skarbonki:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/3fqzay?fbclid=IwAR3hTAQ8M9HyQI1Q8gQUwrOD676xHigyFaFw7m1TmCmfn2kDT6WH0nWtafY

Od poniedziałku, 18 stycznia Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu będzie prowadzić loterię, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. Bądźcie z nami! 

Tańcowała hexa z mietłom...

zdjęcie grupowe dzieci wraz z policjantami i tresowanym psem

Sobotni piknik na kocu już za nami. To był bardzo słoneczny, pełen pozytywnej energii i zdrowego ruchu dzień. Stowarzyszenie HEXY przygotowało dla dzieci sporo aktywności. Były skakanki, hulahopy, gumy do skakania, malowanie buzi, bańki mydlane, rysowanie beboka lub heksy oraz opowiadanie o śląskich legendach. Dodatkową atrakcją była wizyta policjantów z komisariatu w Tworogu oraz Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach. Towarzyszył im tresowany pies policyjny, który skradł serca wszystkich obecnych. Zobaczcie nasze zdjęcia. 

Czytaj dalej

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy w Tworogu
94 8466 0002 0000 2206 2000 0001