W zdrowym ciele, zdrowy duch!

Co zrobić aby zacząć dynamicznie poniedziałek i nie zwalniać przez resztę tygodnia?

Oczywiście poruszać się! I chociaż każdy z nas to wie, to jednak czasami mamy problemy, aby się zmobilizować do tego ruchu. W ostatnim numerze TWG Kuriera pojawił się felieton na temat dodatkowych kilogramów, które przykleiły się do nas Polaków w trakcie pandemicznego lockdownu.

Dlatego poniżej przedstawiamy listę pozytywnych aspektów wynikających z ruchu, nie tylko utrata kilogramów chociaż ta jest ważna z uwagi na zdrowie. A na tym zależy nam przecież najbardziej.

Inne pozytywne aspekty wynikające z ruchu fizycznego:

- poprawia samoocenę

- poprawia nastrój i funkcje poznawcze

- wzmacnia układ odpornościowy

- zmniejsza stres

- poprawia jakość snu

- opóźnia starzenie

- zwiększa poziom energii i wytrzymałości

I wiele, wiele innych. Zapraszamy do motywowania się nawzajem do aktywności fizycznej. Wyślijcie nam zdjęcia na których uprawiacie sport (nie musi to być sport wyczynowy) a my wybrane zdjęcia opublikujemy* w kolejnym TWG Kurierze.

*Prosimy o wysyłanie zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wysłanie zdjęcia oznacza zgodę na jego publikację w TWG Kurierze.

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte

Konto bankowe

Bank Spółdzielczy w Tworogu
94 8466 0002 0000 2206 2000 0001