Wojska zaprasza do biblioteki

Zapraszamy do biblioteki w Wojsce. Placówka będzie otwarta od wtorku 28 sierpnia w podanych godzinach. 

Czynna: wtorek, środa i piątek 12:00 - 17:00
Adres: ul. Powstańców Śl. 24 42-690 Wojska 
tel. + 48 578 900 426

Biblioteka w Wojsce - informacja

Od 7 sierpnia biblioteka w Wojsce będzie nieczynna
do odwołania.

Zapraszamy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu oraz filii w Boruszowicach. 

 

 

Flanagan bez tajemnic

15 maja w Gminnym Ośrodku Kultury odbyła się XI edycja Powiatowego Konkursu Literackiego "Czytanie to najlepszy sposób uczenia się". W tym roku tematem przewodnim była seria książek Johna Flanagana pt. "Zwiadowcy". Konkurs zorganizowała  Szkoła Podstawowa w Tworogu przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Tworogu.

Kto wygrał finałowe starcie? Czytajcie czerwcowego "TWG Kuriera". 

Czytaj dalej

Przerwa w działalności biblioteki w Tworogu

Przypominamy, że w okresie półkolonii organizowanych przez GOK (od 2 lipca do 13 lipca), Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu będzie zamknięta.

Zachęcamy czytelników do zaplanowania wcześniejszej wizyty w bibliotece. Placówka jest czynna w poniedziałki, wtorki, środy i piątki w godz. 9.00 - 18.00, w czwartki - zamknięte.  

Dinusie i Skrzaty wśród książek!

Kolejną odsłoną Tygodnia Bibliotek była wizyta przedszkolaków z Tworoga w Gminnej Bibliotece Publicznej. Dinusie i Skrzaty (dwie przedszkolne grupy) odwiedziły placówkę 8 i 16 maja z zaciekawieniem zaglądając na półki. Bibliotekarka opowiedziała im o zasadach obowiązujących w bibliotekach i o książkach, które warto czytać, by zdobywać wiedzę i rozwijać wyobraźnię.

Część dzieci już zdążyła wrócić do biblioteki, by założyć własne karty i z dumą po raz pierwszy samodzielnie wypożyczyć książki.

Czytaj dalej

Lokalizacja

ul. Zamkowa 1
42-690 Tworóg

Kontakt

Tel.: +48 32 450 81 34
Tel.: +48 512 950 842
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia

Pon-Śr, Pt    9.00 - 18.00
So-Nie zamknięte