Biblioteka i GOK zamknięte w majówkę

Drodzy czytelnicy, dobra lektura z pewnością przyda się na majówkę! Koniecznie zaplanujcie wizytę w Gminnej Biblioteki Publicznej w Tworogu lub w naszych filiach w Wojsce i Boruszowicach przed weekendem majowym.

• Od 1 do 4 maja nasze placówki (biblioteka i GOK) będą nieczynne.
  • Odwołane zostają także zajęcia popołudniowe.

FERIE ZIMOWE - ZMIANY

• Informujemy, że w terminie od 29 stycznia do 2 lutego (pierwszy tydzień ferii zimowych) Gminna Biblioteka Publiczna w Tworogu jest nieczynna.
    Przerwa wynika z organizowanych przez GOK półkolonii dla dzieci.
  • W okresie ferii zimowych warsztaty plastyczne "Zabawa w artystę" odbywają się we wtorki i piątki w godzinach 17.00 - 19.00.
  • Od lutego ulegają zmianie godziny pracy filii bibliotecznej w Boruszowicach. Będzie otwarta we wtorki i piątki w godzinach 13.00-17.00.
    W drugim tygodniu ferii - 6 lutego (worek) Biblioteka na Składowej będzie nieczynna.

Za utrudnienia przepraszamy.

Paczka Literacka dotarła do nas!

„Paczka literacka” to akcja skierowana do bibliotek  współorganizowana  przez Wydawnictwo Agora oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Jej celem jest popularyzacja czytelnictwa. Miło nam poinformować, że paczka zawierająca 21 książek oraz dwa audiobooki już trafiła do naszej biblioteki w Tworogu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i życzymy miłej lektury!

Poniżej publikujemy listę tytułów z paczki literackiej: